Време и време на модни патики на жените

Време и време на модни патики на жените

Во продавницата
DEN 252.96
Стока:

Јасна бела патика никогаш не пропаѓа. Чувајте ја секоја облека на точка со пар модни патики од време и TRU. Фаќајќи се на страничен панел на контраст и класичен стил на чипка, овие клоци без напор го носат вашиот изглед на следното ниво. Ексклузивно продаден на. Затворање на чипка. Тркалезна пети за флексибилна големина. Страничен панел на контраст. Удобно стапало за целодневна удобност. Не-означување на надворешната страна. Рачно изработено горно и надворешно. Место чисто. Увезени. Бели модни патики за жени од време и Тру.

Карактеристики на производот

Поврзани производи