Ултра Богат Регенератор За Влага Од Макадамија-33. Оз Регенератор

Ултра Богат Регенератор За Влага Од Макадамија-33. Оз Регенератор

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Бестежински Регенератор За Поправка Од Макадамија За Регенератор Унисекс-33,8 мл Овој шампон обезбедува интензивна хидратација на косата и скалпот. Таа содржи ексклузивен про масло комплекс и дава меки мазни влакна. МАКАДАМИЈА ОД МАКАДАМИЈА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЛТРАРИХ РЕГЕНЕРАТОР ЗА ВЛАГА 33,8 МЛ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи