Божиќна Капа Потпирачот За Глава За Автомобилски Седишта Покрива Слатки Божиќни Капи За Дедо Мраз Украсни Навлаки За Автомобили За Да Одговараат На Повеќето Потпи

Божиќна Капа Потпирачот За Глава За Автомобилски Седишта Покрива Слатки Божиќни Капи За Дедо Мраз Украсни Навлаки За Автомобили

Во продавницата
DEN 223.84
Стока:

Димензии на производот : 13" х 13. Додадете совршен изглед за празниците без да ја скршите банката со Нашите Капаци За Потпирачи за Глава на Автомобилот Дедо Мраз. Влезете во празничниот дух со вашите патници на Вашето Божиќно патување. Овие ќе ги потопат вашето семејство и пријатели во Божиќниот дух и со задоволство ќе добиете комплименти ако се потрудите да ги надградите и проширите празничните украси во внатрешноста на вашиот автомобил. Потпирачот за глава на седиштата за автомобили опфаќа мерка 13 во x 13. Со соодветна грижа, овие навлаки за потпирачи за глава На дедо мраз ќе траат долго и ќе траат неколку сезони.4 парчиња Божиќна Капа Навлаки За Потпирачи за Глава За Автомобилски Седишта - Украси За Автомобили Божиќни Дизајни За Да Одговараат На Повеќето Потпирачи За Глава На Возилото Карактеристики : Украсете го вашиот автомобил со Нашата Божиќна Капа Божиќни украси.

Карактеристики на производот

Поврзани производи