Nuloom Kairi Lacy Stripes inudoor Area reg или Runner

Nuloom Kairi Lacy Stripes inudoor Area reg или Runner

Во продавницата
DEN 2013.92
Стока:

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Nuloom Kairi Lacy Stripes на отворено област или тркач.

Карактеристики на производот

Поврзани производи