Tuphell Industries Purple Floral Field помеѓу дизајнот на пејзажот на дрвјата од Крис Вест, 36 48

Tuphell Industries Purple Floral Field помеѓу дизајнот на пејзажот на дрвјата од Крис Вест, 36 48

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е да биде фокусна точка на која било просторија!. Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Крис Вест.

Карактеристики на производот

Поврзани производи