Мотеги Алуминиум Раб Г-ДИН СС 18Х8, 5во Хипер Сребрена Завршница, МР14688512442

Мотеги Алуминиум Раб Г-ДИН СС 18Х8, 5во Хипер Сребрена Завршница, МР14688512442

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси. Поттикнати од иновациите во мотоспортот и инспирирани од културата на подесување, создавајќи дизајни на тркала кои го спојуваат најдоброто од двата света за JDM и евро автомобили од повеќето модерни генерации. Секој од нашите стилови е премногу дизајниран за да обезбеди водечка сила во индустријата, најмали можни тежини и беспрекорна врска со вашиот уникатен стил. Бидете оригинални. Motegi Алуминиум Раб MR146 SS6 18 X8, 5in Хипер Сребрена Завршница, Mr14688512442 Број На Модел-Mr146 SS6 Производител Број На Дел-MR14688512442 Шема на Завртки-5 X114. 3 Офсет - 42 mm Заден Простор-6.4.

Карактеристики на производот

Поврзани производи