Паркинс Двојни Пиедестали Трпезариска Маса Рустикален Еспресо

Паркинс Двојни Пиедестали Трпезариска Маса Рустикален Еспресо

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Дом со дизајн на земја заслужува трпезариска маса со рустикален апел. Оваа трпезариска маса е изградена со правоаголен дизајн кој е долг и широк. Стилски закривените ногарки на масата се поврзани со парче слично на лента што додава издржливост. Табелата е идеална за големи семејни собири со анимиран разговор. Со комплет соодветни странични столици или фотелји, оваа маса изгледа одлично во секој формален амбиент за јадење. Сетот вклучува : една (1) трпезариска маса. Овој опуштен традиционален стил е направен за секојдневно јадење, како и специјални собири. Масата удобно одговара на 8 столици. Семејната трпезариска маса има фиксен врв и витки столбови на пиедесталот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи