Leенски опуштено се вклопуваат фармерки со права нозе

Leенски опуштено се вклопуваат фармерки со права нозе

Во продавницата
DEN 558.40
Стока:

Leенски опуштено вклопување директно нозе Jeanансур Опуштено вклопување со права нога Jeanан е сè што го сакате за опуштеното вклопување, но со вистинската количина на истегнување ткаени во нашата сакана памучна тексас. Резултатот? Удобна удобност цел ден што никогаш не ја губи својата форма. Класичен Ли опуштено вклопување. Памук-мешавина од тексас. Среден пораст. Поштеда-лета со затворање на копчињата. Стил #3053553.

Карактеристики на производот

Поврзани производи