Пластични Лизгач Патент Заклучување Кеси Датотеки Држач За Хартија

Пластични Лизгач Патент Заклучување Кеси Датотеки Држач За Хартија

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

40 Парчиња х Лизгач Патент Затворање Торба : 20* Бела, Јасна Погодна За : А5 Хартија. Стил на затворање : Затворање На Патент Со Лизгач; Главен Материјал : Големина На Пластична Кеса (Секоја) : 24,5 x 17,5 cm/ (L*W); 24 x 18cm / (L*W)Главна Боја : Бела, Јасна/Црвена, Жолта , Чиста Тежина : 568 прекрасни додатоци за канцелариски материјал од Оваа Торба За Лизгање за да го носите вашиот документ За хартија А5, датотеки или пенкала како што сакате.Погоден за документ, хартија за испитување, датотеки и друга хартија со големина А5.Исто така, може да ги чува вашите сметки, купони, пенкало, владетел и eraser.It може да го одржува документот чист и сув.Содржина на пакетот : 40 Парчиња х Лизгач Затворање На Патент Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Големина на торба ( Секоја од нив) : 24,5 х 17,5 см/ (Л*В); 24 х 18см / (Л*В). 40 Парчиња х Лизгач Патент Затворање Торба : 20* Бела, Јасна Погодна За : А5 Хартија. Стил На Затворање : Затворање На Лизгачкиот Патент; Главен Материјал : Пластика. Главна Боја : Бела, Јасна/Црвена, Жолта, Јасна. Тежина : 568гр.

Карактеристики на производот

Поврзани производи