Темно сина маслинка зелена и крем рачно изработена луксузна перница 12in 20in

Темно сина маслинка зелена и крем рачно изработена луксузна перница 12in 20in

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Додадете елоквентност во рамките на која било формална поставка со овој раскошен дизајн Плутсарк сино маслиново зелена и крем рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од памук и полиестер. Перниците се рака *Боја : Темно сина маслинка зелена и крем *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест до цвест Одна внатрешна *перници вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 86%памук/14%полиестер *шема : шарена темно сина маслинка зелена и крем рачно изработена луксузна перница 12in x 20in.

Карактеристики на производот

Поврзани производи