Опуштено време и опуштено со долги ракави, проверени карирани јакна пакет

Опуштено време и опуштено со долги ракави, проверени карирани јакна пакет

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Класична и обична, јакна за кошула од руно време и Тру е лесен слој што мора да се провери до совршенство. Ова пријатно копче предниот врв е повеќе од кошула, но полесен од палто - совршено транс -сезонско парче до слој низ ладното време. Стилизирајте го со основно крзно и омиленото палто за совршен изглед на ладно време. Доаѓа во 8 различни карирани обрасци кои сите ќе се спарат добро со вашите фармерки и омилените чизми со високи колени. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : S. Опуштено вклопување. Зашилена јака. Копче-фронт. Две џебови на градите. Криви полите со опашка од кошула. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јакна од кошула од руно за жени од време и Тру.

Карактеристики на производот

Поврзани производи