Војна на Starвездите: Бунтовници - С. Престон маскота Канан wallид постер, 22.375 34

Војна на Starвездите: Бунтовници - С. Престон маскота Канан wallид постер, 22.375 34

Во продавницата
DEN 447.84
Стока:

Овој трендови меѓународни Војна на Starвездите : Бунтовници - С. Престон маскота Канан wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендс Интернационал Војна на Starвездите : Бунтовници - С. Престон маскота Канан wallид постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Карактеристики на производот

Поврзани производи