Адирондак Есмонд Апстрактна Област Килим, Шампањ Крем, 8' 8 ' Плоштад

Адирондак Есмонд Апстрактна Област Килим, Шампањ Крем, 8' 8 ' Плоштад

Во продавницата
DEN 3359.68
Стока:

Моќта Се Појави Во Турција. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Полипропилен. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Подлогата содржи подлога за тепих од јута (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Висина на купот : 0,5 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи