48-Во-Клуч 6-Точка Тигар Клуч Приклучок Сплин Болт Автомобил Поправка Алатка

48-Во-Клуч 6-Точка Тигар Клуч Приклучок Сплин Болт Автомобил Поправка Алатка

Во продавницата
DEN 1103.84
Стока:

Карактеристика : 100% сосема нов и висококвалитетен48 во 1 Приклучен Клуч уникатно дизајнирана алатка која комбинира 48 алатки во една и ја прави секоја поправка брза и лесна! Со едноставно кликнување помеѓу различните големини веднаш ја имате потребната алатка за работата!БРЗО, И ВИ ТРЕБА БРЗО! Со Тигарскиот Клуч секогаш ќе ја имате вистинската алатка за работата.МОЖЕ ДА КЛИКНЕТЕ на агол од 45 степени за да ги добиете оние тешко достапни навртки и завртки.ДЕБЕЛА, ТЕШКА, професионална алатка која е дизајнирана да се справи со сите ваши проекти низ куќата, во продавницата или на работа!Не е безбедна машина за миење садови, одговара на повеќето микробранови со грамофон големина : околу 25,5*5*4см материјал : Содржина На Метален Пакет : 1х 48 Во 1 Приклучен Клуч Материјал : Метал. 48 во 1. Приклучок Клуч. Големина : околу 25,5*5*4см. Алатка За Поправка На Автомобили.

Карактеристики на производот

Поврзани производи