Брилијантност фино накит Стерлинг сребрена кубна цирконија и создаде приврзоци за опалски слонови 18 ланец

Брилијантност фино накит Стерлинг сребрена кубна цирконија и создаде приврзоци за опалски слонови 18 ланец

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Покажете ја вашата чудесна личност со овој шармантен приврзок за слонови. Направено во родиум позлатена сребро со создадени опал и кубни цирконија камења. Приврзокот доаѓа со ланец од 18 "со пролетен прстен за да се спори. Секој приврзок доаѓа спакуван во кутија за подароци што го прави идеален подарок за секоја пригода за подароци, вклучувајќи и родендени, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ или Само за да се лекувате. Изработено во сребро со сребро со родиум позлата за да спречите оцрнување. 18 "ланец со затворач на прстенот. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци совршено за сите прилики за подароци. Создаден Опал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи