: Патувачка торбичка и селфи стап мини статив - торба за паметни телефони со веганска кожа со отстранлив каиш на рамото

: Патувачка торбичка и селфи стап мини статив - торба за паметни телефони со веганска кожа со отстранлив каиш на рамото

Во продавницата
DEN 415.84
Стока:

Забавно и разноврсно, торбичката за паметни телефони „Vangoddy Travel Crossbody“ и „Selfie Stick Mini Tipod“ се подготвени за авантура! Со простор за складирање, тој одговара на повеќето паметни телефони во димензија од 6 x 3,25 инчи. Одговара на паметни телефони како што се Apple i Phone XR, i Phone XS, i Phone X, i Phone 8, Samsung Galaxy S10, Galaxy S9, Galaxy S8, итн. Чувајте ги вашите најважни работи со користење на трите одделни оддели, сите обезбедени со споделена магнетна копче за копче за копче за магнетно копче за размав за копче за магнетно копче за Лесен пристап. Користете го како спојка или како крст без раце со вклучена отстранлива лента за рамо. Секогаш во движење, можете лесно да земете селфи и неверојатна фотографија со употреба на вклучен селфи стап кој се дуплира како статив и може да се прошири на различни должини. Дури доаѓа и со отстранлив далечински управувач, така што секој може да биде во шут! Одлично како ноќна или дневна торба, не можете да тргнете наопаку со торбичката за паметни телефони „Vangoddy Travel Crossbody“ и „Селфи стап“ мини статив. Пробајте го денес и искористете ги придобивките од додадената погодност! Отстранлив каиш за рамо за носење погодност. Хром вангодиди лого, магнетизирано копче и 3 одделни. Лесно држи телефони до 6 x 3,25 инчи во димензија, пари, картички, клучеви, пенкала, моливи и сл. Селфи стап мини статив се протега на различни должини и може да смести уреди до 3,5 инчи во ширина. Selfie Stick вклучува отстранлив далечински управувач, лента за зглобот и вграден држач за ротирачки уред со 270 степени со широк прилагодлив опсег.

Карактеристики на производот

Поврзани производи