Бели Дијаманти Од Елизабет Тејлор Парфем И Тело 4-Парче Во собата

Бели Дијаманти Од Елизабет Тејлор Парфем И Тело 4-Парче Во собата

Во продавницата
DEN 301.92
Стока:

Елизабет Тејлор Бели Дијаманти 4 Парче Парфем Подарок Сет За Жени Бели Дијаманти уште еднаш го покажува нејзиното исклучително чувство за стил. Овој софистициран цветен има ноти на италијански нероли, жив Амазонски крин, Египетска тубероза, турска роза, италијански орис, жив нарцис, жив јасмин, италијанско сандалово дрво, пачули, килибар и дабова мов. Белата Дијаманти 4 Компјутер Во собата 3.4 ЕДТ Од Елизабет тејлор 3.3 МЛ ТОАЛЕТНА ВОДА СПРЕЈ. 3.3 МЛ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО. 3.3 МЛ НАВЛАЖНУВАЧКИ МИЕЊЕ НА ТЕЛОТО. 0.33 МЛ ТОАЛЕТНА ВОДА МИНИ СПРЕЈ . пакувањето може да варира.

Карактеристики на производот

Поврзани производи