Благородна куќа Брејсен ткаенина Фрли перница, разнобојно

Благородна куќа Брејсен ткаенина Фрли перница, разнобојно

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Играјте со форми и боја за да создадете домашна атмосфера за вашиот внатрешен простор. Од истакнување на вашиот тросед до додавање на дизајн на вашиот дух, нашата перница за акцент ќе го наполни празниот простор со нешто што нуди стил и удобност. Одликувајќи се со текстуриран дизајн и лајт -дизајн со плетенка акценти, оваа перница му дава шармантен акцент на вашиот украсен ентериер. Со бесконечни можности и апликации за овој додаток, оваа перница е совршена за клупа за прозорец или тросед во кој има потреба од малку модерна благодат. Допир на личност : Лесно прилагодете ја вашата дневна соба, спална соба или фоаје со оваа перница за шик акцент. Со непобедлива комбинација на удобност и беспрекорен стил, овој додаток ќе биде сигурен дека ќе го оживее секој простор за дневна. Ова се одликува со зачудувачки дизајн на тасели и зафатен со плетенка со акценти. Котон : Направена со памук, нашата перница е создадена за да биде неверојатно силен и стабилен додаток. Одликувајќи се со широк спектар на бои, овој материјал му нуди на вашиот дом убава естетика која исто така може да дише и природно отпорен на статички. Покривни капаци : Можете лесно да го отстраните нашиот капак за перници за целите на чистење по долг период на употреба. Само користете ги патентите за да ја разоткриете кожата и да го извадите внатрешното полнење. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа перница е 20,00 ”W x 20,00” L. ќе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на оваа шармантна перница. Вклучува : Една (1) Фрли перница. Материјал : ткаенина. Предниот состав : 60% рециклиран памук и 40% памук. Назад состав 100% памук. Материјал за полнење : мониста од полистирен. Боја : повеќебојно. Рачно изработени детали. Не е потребно собрание. Димензии : 20,00 инчи длабоко x 20,00 инчи широк.

Карактеристики на производот

Поврзани производи