Насловна Ниво Правоаголни Зачукувани Огледало Суета Послужавник Кула, Хром

Насловна Ниво Правоаголни Зачукувани Огледало Суета Послужавник Кула, Хром

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Додадете допир на елеганција во вашиот дом со Кулата За послужавник За суета Ел Дома. Овој атрактивен дизајн се одликува со зачукувана огледална основа која совршено се вклопува на секој комода, суета или работна површина. Послужавникот може да се користи како заштедувач на простор за држење и прикажување парфеми, накит и шминка или може да се користи како украсно парче што сте го барале! Димензии : 12.4 "х 5 " х 11.4". 2 Ниво Фиока. Чекан Огледало Дизајн. Слободна Положба. Совршен за Комоди, Суета, Клупи И Домови. Држи Вашиот Накит, Парфеми, Тоалети, Додатоци За Коса И Повеќе!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи