Ткиво Бо Покритие, Убава Практична Книга Ткиво Бо Носителот Мдф Материјал За Канцеларија

Ткиво Бо Покритие, Убава Практична Книга Ткиво Бо Носителот Мдф Материјал За Канцеларија

Во продавницата
DEN 351.20
Стока:

Покритие На Кутијата за ткиво, Прекрасен Практичен Држач За Кутија ЗА Ткиво СО Книги Мдф Материјал За Спецификација На Канцеларијата : Тип На Ставка : Држач За Кутија За Ткиво На Книгапроизвод Материјал : Употреба На Мдфпроизвод : За Декорација На Масичка Итн.Должина : Прибл. 25,8 см / 10,2 воголемината Се Мери Рачно, Постои Одредена Грешка : Прибл. 14,2 см / 5,6 во висина : Прибл. 10см / 3.9 Во Пакетот Листа : 1 х Книга Ткиво Кутија Држач Забелешка : големината се мери со рака, постои одредена грешка. Повеќенаменски : држачот за кутии за Ткиво Со Книги е разноврсен и може да се користи за складирање ткиво, декорација на работната површина итн. Изглед на книга : диспензерот За салфетка За Хартија го прифаќа дизајнот на обликот на книгата, кој има одлично чувство за дизајн, убав и практичен. Голем Отвор : покривка за ткивна кутија правоаголен дизајн со голем отвор, лесен за вчитување и земање ткивна хартија. Издржливи Материјали : држачот За антички ткивни кутии е изработен од МДФ, тој е силен, отпорен на абење и може да се користи долго време.

Карактеристики на производот

Поврзани производи