Универзална Кал За Теренски Возила Мотоцикл Заден Со Опашка

Универзална Кал За Теренски Возила Мотоцикл Заден Со Опашка

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Карактеристики : . Изработен од материјал со врвен квалитет, има добра отпорност на удар, отпорност на топлина, светла боја итн. Оваа лесна, универзална задна светлина се монтира под задниот дел на буквално секој теренски мотоцикл. Многу ниска потрошувачка на енергија, така што моќноста на моторот не е намалена. Водоотпорна електронска табла опремена со стабилизирано коло и дизајнирана да ги намали ненадејните скокови на напонот. Три точки за фиксирање со централна дупка се вклопуваат за . Универзално применливо за повеќето мотоцикли и теренски возила. Спецификации : . Боја : црнацрвена (опционално). Материјал : . Големина на пакетот : 32 * 10 * 4.5 км. Тежина на пакетот : 150гр. Пакет Листа : . 1 * Опашка Изработена од материјал со врвен квалитет, има добра отпорност на удар, отпорност на топлина, светла боја итн. Оваа лесна, универзална задна светлина се монтира под задниот дел на буквално секој теренски мотоцикл. Многу ниска потрошувачка на енергија, така што моќноста на моторот не е намалена. Водоотпорна електронска табла опремена со стабилизирано коло и дизајнирана да ги намали ненадејните скокови на напонот. Три точки за фиксирање со централна дупка се вклопуваат за.

Карактеристики на производот

Поврзани производи