Трговска марка ликовна уметност градиенти iv платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност градиенти iv платно уметност по пекара во боја

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „градиенти IV“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи