Нанет Лепор Девојка Лизгање На Платно Чевли-Розова Мулти Ѕвезди, Големина: 9

Нанет Лепор Девојка Лизгање На Платно Чевли-Розова Мулти Ѕвезди, Големина: 9

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Земете во стил Со Нанет Лепор Девојка Лизгање На Платно Чевли, опремени со шарени горни делови, можете да носите со било која облека. Модерен, удобен и секојдневен дизајн за секоја пригода. Издржлив и цврст, мек и удобен дизајн. Совршен за семејни излегувања и многу други видови на случајни настани. нека вашето мало девојче се чувствува во стил сега!. Обезбедува точна количина на поддршка. Лизгање за лесно вклучување Ве Молиме Наведете Ги Варијациите За Сите Достапни Големини И Бои!. Назад На Училиште! Овие Чевли се одлични За секаква училишна средина Стилски : Разноврсен стил кој одговара на многу тимови и прилики. Удобно : Изработено Од висококвалитетен материјал за полнење. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. Лесно Носење : затворањето со Лизгање е ветре за облекување!. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

Карактеристики на производот

Поврзани производи