Летни Модни Секојдневни Влечки Мала Тежина Виолетова Боја Против Лизгање Удобни Влечки За Мажи, Бели

Летни Модни Секојдневни Влечки Мала Тежина Виолетова Боја Против Лизгање Удобни Влечки За Мажи, Бели

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Пол : Жени. Стил На Пети : Кружен Прст. Единствен Материјал : . Пета Висок Стил : Рамен. Метод на затворање : Се Лизга. Горниот Материјал : . Чевли Пета Висока : 1,5 см/0,6". Пакет : 1 пар табела за чевли : . Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25.0 см ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.8"Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 ЈП : 25.5 см ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см/10"Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 41 ЈП : 26.0 смт ЦН : 260 Нога должина : 26см/10.2"ГОЛЕМИНА : 43 сад : 9.5 велика БРИТАНИЈА : 7.5 еу : 42 јп : 26.5 смт Цн : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26.5 СМ/10.4"големина : 44 сад : 10 велика британија : 8 Еу : 43 јп : 27.0 смТ цн : 270 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 27СМ/10.6" [мека и удобна] : Од Површината на Памукот НА амортизираните ВЛОШКИ, НАШИТЕ МЕКИ ВЛЕЧКИ СЕ избор за одржување на вашите стапала удобни во текот на денот. Уживајте Во Удобноста на Овие Влечки На Нозе Во Куќата ,За Време На Одмор или По Долг Ден на Работа. Машки Влечки Големина 14 Широка Меморија Пена Дедо Папучи За Мажи. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат За Нас. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Папучи Машки Машки Чорапи Папучи Големина 13-15. [Прилики] Лизгачките Влечки Се Погодни За Летна И Зимска, Внатрешна И Надворешна Употреба, лесен Е и Дише, апсорбира.Како Дневна Соба, Домашно Пешачење, Спална Соба.Влошката Од Мека Мемориска Пена Ќе Направи Да Се Чувствувате Како Одите По Облакот, Тоа е Многу Одлична Опција за Вашиот Секојдневен Живот. Широки Влечки За Мажи Мажи Нејасни Влечки. [ДИШЕ] : Материјалот Што Дише Брзо Се Фитили По Долгиот Ден Одење или Топол Туш, А Дизајнот Со Отворени прсти Ја Прави Вашата Нога Сува и Слободно Дише во овие Влечки. Машки Влечки за Спална Соба Машки Меки Папучи за Ѓон. [Удобно] : Слојот Од Мемориска Пена И Обложените Стапала На Нозете Од Ограничувањето На Високите Потпетици И Работните Чевли, Имајте Добар Одмор На Стапалата Кога Излегувате Од Работа. Високиот Еластичен Ѓон Против лизгање Го Намалува Ризикот од Лизгање и Паѓање Со Тоа што Ви Обезбедува Влечење на Различни Површини како Што се Подови Од Дрво или Плочки, И Вашиот Дрвен И Тепих Под Со Оваа Лесна тежина и Влечки. Машки Сомотски Влечки Машки Влечки Чевли 13.

Карактеристики на производот

Поврзани производи