Амерел 947АН Ѕидни Плочи Затемнувачки Копчиња Метал Антички Никел 1-Пакет

Амерел 947АН Ѕидни Плочи Затемнувачки Копчиња Метал Антички Никел 1-Пакет

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Направено од лиен метал, ова стилско Копче За Затемнување додава едноставна елеганција на вашиот декор. Дизајниран да се координира со нашиот огромен избор на завршетоци и стилови, спарете го со кој било отвор за вклучување за да го комплетирате саканиот изглед. Вклучува универзални адаптери за да одговараат на речиси секој тип на затемнет столб на располагање. Украсувањето со ѕидни плочи е економичен начин да се направи големо влијание во вашиот дом. Произведен Од Амерел, лидер во декоративни ѕидни плочи и хардвер. Копче за замена за ротациони затемнувачи. 1.5 " тркалезно копче. Вклучува Универзални адаптери за да одговараат на речиси секој тип на затемнет столб на располагање. Слајдови на затемнување вратило. Слајдови на затемнување вратило.

Карактеристики на производот

Поврзани производи