Тренерки Комплети За Жени Women И Зима Екстра Дебели И Меки Долги Ракави Кружен Врат Еластични Половини Панталони Две Домашни Облеки За Вежбање Розова XXL

Тренерки Комплети За Жени Women И Зима Екстра Дебели И Меки Долги Ракави Кружен Врат Еластични Половини Панталони Две Домашни

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Сезона : зима. Пол : Жени. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : М Биста : 120см/47,24" Половината : 62-68см/24,41-26,77" : 110см/43,31" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 43см/16,93" Врвовите Должина : 66см/25,98" Должина На Панталоните : 96см/37,80"Големина : Л Биста : 124см/48,82" половината : 66-72см/25,98-28,35" : 115см/45,28" рамо : 61см/24,02" ракав : 44см/17,32" должина на врвовите : 68см/26,77" должина на панталоните : 98см/38,58"големина : xl биста : 128см/50,39" половината : 70-76см/27,56-29,92" : 120см/47,24" рамо : 62см/24,41" ракав : 45см/17,72" должина на врвовите : 70см/27,56" должина на панталоните : 100см/39,37"големина : ххл Биста : 132см/51,97" Половината : 74-80см/29.13-31.50" : 125см/49.21" рамо : 63см/24.80" ракав : 46см/18.11" должина на врвовите : 72см/28.35" должина на панталоните : 102см/40.16" погоден за секојдневно носење Или за свечени прилики. Дизајнот На Градите Ја Прави Оваа Облека Повеќе И Стилски. Ткаенината Е Многу Удобна, Многу Е Удобна За Секојдневно Носење. Нежно Миење На Машината. Немој . Ова Е Празничен Подарок За Пријателите и Колегите, Сигурен Сум Дека Ќе Им се Допадне Свечен Комбинезон Снежни Панталони Женски Висок Фустан Плус Големина Костуми За Жени Работат Снежни Комбинезони За Жени. женски летни тренерки плете кратки тренингот поставува повик. женски дуксери комплети. две парчиња тренингот во собата за жени спортски тимови беспрекорна резервоарот. есенски тимови за жени 2023 плус. женски повик кабел плете дневна пижами поставува.

Карактеристики на производот

Поврзани производи