Мини Маус За Спиење Ќебе За Бебиња И Мали Девојчиња, Големини 12М-5Т

Мини Маус За Спиење Ќебе За Бебиња И Мали Девојчиња, Големини 12М-5Т

Во продавницата
DEN 399.68
Стока:

Виси Со Мини пред спиење со Овој Кадифен Спиење. Убаво во розови точки нагласени со не една, туку две графики На Мини Маус, овој цврсто заспан е сигурен хит од ден во ноќ. Покриените стапала и долгите ракави ја одржуваат дополнително пријатна, а дизајнот со патент значи брзи и лесни промени за вас! Вкупно победа на крајот на денот. Материјал : 100% Полиестер Отпорен На Пламен. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Цврсто вклопување. Деколте : Ребрести екипажот. Затворање : Целосен преден патент. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Џебови : Никој. Карактеристики : Покриени стапала; шема со точки со предна графика. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Мини Маус Ќебе Спиење За Бебе И Мали Девојчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи