Бали Живејте Го Градник Со Долна Жица Беспрекорни Удобни Ремени За Перничиња Мазни Чаши 3353

Бали Живејте Го Градник Со Долна Жица Беспрекорни Удобни Ремени За Перничиња Мазни Чаши 3353

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Бали Живејте Го Беспрекорниот Градник со Долна Жица обезбедува подигнување и обликување на страна, Овој мазен беспрекорен градник нуди неспоредлива удобност. Лесни, необликувани обликувани чаши со потпорна долна жица. Природната форма се одржува во обликувани двослојни чаши. Удобни предни ремени, ремени за истегнување што се прилагодуваат назад. Удобни ремени за нежно амортизирање на рамото.

Карактеристики на производот

Поврзани производи