Спери Мажи, Брановидни Патка Подигање Маслиново Кафеава М

Спери Мажи, Брановидни Патка Подигање Маслиново Кафеава М

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Машки Спери, Брадавица Патка Подигање. Борба против влажното време во овие стилски патки чизми! Со водоотпорен дизајн и надворешен ѓон со висока влечење, ќе се чувствувате удобно и безбедно во дождливи услови. Водоотпорна ткаенина и гумена горна Традиционална ткаенина За стилизирање На чипка Обложена амортизирана подножје за дополнителна удобност гумен надворешен ѓон Без обележување со бранови за влажно и суво влечење. Висина На петицата од 1,00 инчи гумен ѓон. Овие пријатни Чизми За Патки Од Брановидни Бранови ќе ве стоплат и сушат. Балистички најлон горниот. Гумена капа. Не-обележување надворешен ѓон. Меморија пена подножје.

Карактеристики на производот

Поврзани производи