Јувул Мажи Шорцеви 4 јули Цвет Американски Сад Знаме Пливаат Носат Машки Ковчези За Пливање Обични Шорцеви За Плажа Панталони Лесни Брзи Суви Даски Со Џебови

Јувул Мажи Шорцеви 4 јули Цвет Американски Сад Знаме Пливаат Носат Машки Ковчези За Пливање Обични Шорцеви За Плажа Панталони

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Карактеристики : 1.Нашата ткаенина е преполна со удобност карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежна.2.Повод : погоден за спортови на плажа, давајќи ви кул лето.3.Мазно чувство, пропустливост на воздухот. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба.4.Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење!5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Кратка Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Панталони Висок Квалитет И Материјали За Брзо Сушење : Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Брзо-сушење Ткаенина За Лесна Удобност, Одлична Способност За Одбивање На Прскање И Фитил На Влага/Вода 3-Време Побрзо Од Памукот. Испружени,стегнати, лесни и удобни. Исто Така, Чувајте ги стеблата од деформирање за долгорочна употреба. Брзо Сушење : Одлична функција за брзо сушење, шорцевите може да се исушат за 15 минути.Нема да предизвика непријатност поради долго носење влажни шорцеви. Удобно за плажа, спорт, теретана, базен или некоја случајна ситуација, вклучувајќи пливање, трчање, фудбал, пешачење, сурфање, забава на брод и сл. Класичен Летен Главен : висококвалитетен пар стебла за пливање се неопходност за секоја машка гардероба. Одликувајќи се со еластичен појас и затворање на врвки, овие шорцеви за пливање се удобни и стилски. Секоја Пригода : Идеална За секојдневно секојдневно носење за опуштање или учество во спортски настани, пешачење, пешачење, џогирање или само шетање низ паркот. Издржлива облека за сите ваши активности, денови на плажа, забави, Скари, концерти, родендени, вечера, ручек, појадок, одмор или каде било. машки стебла за пливање;стебла за пливање; машки стебла за пливање 7 инчи инсем;машки стебла за пливање;буцки стебла за пливање;стебла за пливање од 5 инчи; мажи стебла за пливање; стебла за пливање мажи 7 инчи;машки стебла за пливање со лагер;стебла за пливање за мажи;смешни стебла за пливање за мажи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи