Малибу - Моисанит Маркиза Исечете Лабораториски Дијамантски Веренички Прстен Со Багетни Странични Камења

Малибу - Моисанит Маркиза Исечете Лабораториски Дијамантски Веренички Прстен Со Багетни Странични Камења

Во продавницата
DEN 7567.68
Стока:

Овој Веренички Прстен Моисанит е совршен симбол на вашата љубов и посветеност, со безвременски дизајн со блескави Багетни Странични Камења за дополнителна искра. Овој прекрасен прстен ќе трае со генерации. Произведено во Лос Анџелес користејќи Само Дијаманти Со Највисок степен Моисанит - Лаб и Злато со најдобар квалитет. . Метален Материјал : Цврсто Злато или Платина. Камен Материјал : Супер Премиум Моисанит - Лабораторија Дијамантска Форма : Боја На Маркиза : Е-Ф ( Многу Бела) Јасност : ВВС1 ( Многу Чиста). Исечете : Одличен Малибу-Моисанит Маркиз Исечете Лабораториски Дијамантски Веренички Прстен Со Багетни Странични Камења.

Карактеристики на производот

Поврзани производи