LG Машина За Перење Течни Белило Капа Инка Испратени СО WMCW, WM2655HVA

LG Машина За Перење Течни Белило Капа Инка Испратени СО WMCW, WM2655HVA

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Оваа оригинална Инка За Течна Капа За Белење LG Машина За Перење првично се испраќаше со следниве LG уреди : WM2016 CW, WM2655 HVA ова е вистински LG дел! Оваа ставка Е НОВА! Не го гледате вашиот број на модел? Испратете ни порака бидејќи сме среќни да помогнеме! Инструкциите за инсталација не Се Вклучени во Овој Дел!. Ова Е Вистински LG Дел!. Не Го Гледате Вашиот Број На Модел? Испратете Ни Порака!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи