Кисела сок Течен Спортски Пијалок, Запира Грчеви, оз, Пакет

Кисела сок Течен Спортски Пијалок, Запира Грчеви, оз, Пакет

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Оригинален Сок Од Кисела Краставица Течен Спортски Пијалок, Запира Грчеви, 8 мл, 4 Пакет е специјално формулиран за запирање и спречување на грчеви во мускулите. Сокот од кисела краставица е 100% природен и содржи нула шеќер, кофеин или вештачки бои или вкусови. Содржи 10 ПАТИ електролити од најчестите спортски пијалоци. УСДА Органски И Сертифициран Органски ОД КАИ. Без шеќер, без глутен и без кофеин. Погодно спакувано Во Пластично Шише, ве носи Сок од Кисела Краставица насекаде, Стабилен На Полица / Амбиент, Без вештачки бои или вкусови. Сок од кисела краставица Спортски Пијалок, Запира Грчеви, 8 мл, 4 Пакет. Запира и спречува грчеви во нозете СО 10 ПАТИ електролити од вообичаени спортски пијалоци. Копра кисела краставица вкус. Без шеќер, без глутен и без кофеин. Полица-Стабилна / Амбиентална, без вештачки бои или вкусови. Функционалната еволуција на саламура од кисели краставички. УСДА Органски И Сертифициран Органски ОД КАИ. Сок Од кисела краставица Спортот е најпосакуван спортски пијалок од сериозни спортисти, атлетски тренери, тренери и тимови. Погодно спакувано Во Пластично Шише, ве однесе Сок Од Кисела Краставица насекаде.

Карактеристики на производот

Поврзани производи