Брза облека за миење на облека со качулка со качулка

Брза облека за миење на облека со качулка со качулка

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, овој врв од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Худ. Лесна качулка погодна за благи температури. Застани. Официјално лиценциран. Вратот на екипажот. Долги ракави. Раглански ракави. Поставена од руно. Графики за печатење на екран. Зашивање на рамен. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи