Брентвуд Средна Цветна Геометриска Површина Килим, 8' 8' Плоштад, Слонова Коска Сина

Брентвуд Средна Цветна Геометриска Површина Килим, 8' 8' Плоштад, Слонова Коска Сина

Во продавницата
DEN 3089.76
Стока:

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. 100% Полипропилен. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Големина : 8' х 8' Плоштад. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Живеат Подобро. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Моќта Се Појави Во Турција. Висина на купот : 0. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Заштедете Пари. Направено со користење на меки, синтетички предива во близок куп за долготрајна убавина во секоја просторија.Продавница Safavieh на . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи