Sumn Industries модерна цветна букет сликарство за сликање на уметнички печати wallидови, дизајн на Лиз ardардин

Sumn Industries модерна цветна букет сликарство за сликање на уметнички печати wallидови, дизајн на Лиз ardардин

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : Сликарство, цветен дизајн, растение, цвет, цвет, цветна аранжман, модерна уметност, живописна, смела, традиционална, букет, црна позадина, темна. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Лиз ardардин.

Карактеристики на производот

Поврзани производи