Пумпи на Бела Вита Нара Втори

Пумпи на Бела Вита Нара Втори

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Нара II од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпетица. Детални во најразлични материјали што ќе ве однесат од работа во вечерните часови. Ќе сакате повеќе од еден пар! 2,75 "Блок потпетица. Класична пумпа. Пета до пети подлежена влошка. Лизгајте се на затворање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи