Машки Редовен Резервоар Врвен Екипаж На Екипажот Мускулна Маичка Без Ракави Цврст Принт Ц Л

Машки Редовен Резервоар Врвен Екипаж На Екипажот Мускулна Маичка Без Ракави Цврст Принт Ц Л

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

Големина : L Биста : 78cm/30.71" Должина : 64cm/25.20" Големина : XL Биста : 84cm/33.07" Должина : 66cm/25.98" Големина : XXL Биста : 90cm/35.43" Должина : 68cm/26.77" Големина : XXXL Биста : 96cm/37.80" Должина : 70cm/27.56" големина : Xxxxl биста : 102cm/40.16" должина : 72cm/28.35" машки резервоар врвот висока еластична памучна младина Тенок фит лето winter зима средна и старост долна облека памучна ПРАШКА карактеристики : 5.7 oz премиум чешлан прстен-откачи памучно ребро-плетено, РЕБРО-ПЛЕТЕНО за да Ја одржи својата форма, го прави овој атлетски резервоар за а-кошула а да се носи сам или како долна Кошулалуксузно ултра мека, чешлана ткаенина со прстен му дава врвно чувство И ЈА Прави НЕВЕРОЈАТНО Удобна. Крајна удобност и супериорен стил комбинирана издржлива квалитетна конструкција со двоен игла врзан врат и дупки за раце легендарен квалитет, ја одржува формата со текот на времето, се мие после миење, без истегнување или доделување. Познат по својот секојдневен стил, врвен материјал и квалитетна конструкција Машки Резервоар Топ Висока Еластична Памучна Младина Тенок Фит Лето Winter Зима Средна И Старост Долна Облека Памучен прашкаст материјал : памучна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 20x15x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Машки Редовен Резервоар Врв На Екипажот Мускулна Маичка Без Ракави Цл Л. Машки Резервоар Врвот Висока Еластична Памучна Младина Тенок Фит Лето Winter Зима Средна И Старост Долна Облека Памучна Прашка. Кошулата за вежбање без ракави е погодна за спортски и тренинг активности, како што се јога,велосипедизам, трчање,играње кошарка, фудбал, кревање тегови; исто така погоден за рекреативни прилики како плажа, собири за скара,градинарство итн. Ве молиме дозволете 1-4226см се разликуваат поради рачно мерење. Вистинската Боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти. Со секое понатамошно прашање, ве молиме почувствувајте да не контактирате. ●Дизајн Без ракави ● Заеднички стил за бодибилдери, фанатици во теретана и мажи со мускулна атлетска фигура.

Карактеристики на производот

Поврзани производи