Задолжен Влез Специјалист Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Задолжен Влез Специјалист Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Задолжен Влез Специјалист Slasher Стил Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Специјалист За Влез На Полнење Слешер Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Карактеристики на производот

Поврзани производи