За Lexus Gs New O Сензор-Buyautoparts

За Lexus Gs New O Сензор-Buyautoparts

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Како еден од најголемите добавувачи на автомобилски делови во светот, на нашите делови секојдневно им веруваат механичарите и сопствениците на возила ширум светот. Овој Сензор За Кислород е произведен и тестиран според најстрогите стандарди ЗА автомобили и камиони ОЕ за неспоредливи перформанси. Изграден за сопственост без проблеми и 100% визуелно прегледан и тестиран квалитет, Овој Сензор за Кислород е поддржан од нашата 100% гаранција за задоволство. Гарантирано Точно Вклопување за лесна инсталација. 100% СОСЕМА НОВ, премиум ISO/TS 16949 квалитет-тестиран за исполнување или надминување на спецификациите НА OEM. Дизајниран за супериорна издржливост, поддржан од едногодишна гаранција За неограничена километража изберете : 2006 ЛЕКСУС гс 300 6 Цил 3 Л2018 ЛЕКСУС Е 300 6 Цил 3,5 Л2018-2019 ЛЕКСУС РК 350 6 Цил 3,5 Л2020 ЛЕКСУС РЦ 350 БАЗА/350 Ф-СПОРТ 6 Цил 3,5 Земјиште повеќе-додадете ја вашата возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи