Бесплатно Собрание Женски Суштински Високи Слаби Фармерки

Бесплатно Собрание Женски Суштински Високи Слаби Фармерки

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Високи Слаби фит Фармерки со Слаби преку колкот и бутот. Направено со 99 % Органски памук. Удобното истегнување обезбедува убаво ниво на истегнување за лесно движење. Класичен 5 џебен дизајн со Гроздобер Црно Перење. Материјал : 90% Органски Памук/8% Еластомутлиестер/2% Еластан/. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина 4. Фит : Слаби. Пораст И Инсем : Висок пораст; 29" инсем. Затворање : затворање На Копчето со патент мува. Џебови : стил Со Пет џебови; Џебовите за Истегнување обезбедуваат внатрешна поддршка преку предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување. Карактеристики : Магичен Заден Триаголник. Аголот и поставувањето на задните џебови го прават вашето седиште да изгледа одлично; јамки за појас. Забелешка : Овие фармерки имаат тенденција да работат мали; предлагаме да нарачате големина нагоре. Женски Суштински Високи Слаби Фармерки Од Слободно Собрание. Ние сме надвор да се изгради нов вид на моден бренд. Оној што е убав колку што е достапен и е посветен на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слоевите и соберете слободно. Ова Е Бесплатно Собрание.

Карактеристики на производот

Поврзани производи