Ханас Менс Панталони Машки Летни Карго Шорцеви Лабава Памучна Еднобојна Пет Панталони Мулти-џебен Патент Обични Панталони Ѓумбир XXL

Ханас Менс Панталони Машки Летни Карго Шорцеви Лабава Памучна Еднобојна Пет Панталони Мулти-џебен Патент Обични Панталони Ѓумбир

Во продавницата
DEN 212.64
Стока:

Големина : Л Половината : 69-80см/27,17-31,50" колк : 115см/45,28" Должина : 49см/19,29" Големина : XL Половината : 74-85см/29,13-33,46" Колк : 120см/47,24" Должина : 50см/19,69" Големина : ХХЛ Половината : 79-90см/31.10-35.43" колк : 125см/49.21" Должина : 51см/20.08" големина : хххл половината : 84-95см/33.07-37.40" колк : 130см/51.18" должина : 52см/20.47" големина : ххххл половината : 89-100см/35.04-39,37" колк : 135см/53,15" должина : 53см/20,87" големина : хххххл половината : 94-105см/37,01-41,34" колк : 140см/55,12" Должина : 54см/21,26" Машки Летни карго шорцеви лабава памучна еднобојна пет ПАНТАЛОНИ мулти-џебен патент обични панталони Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Погледнете ги Овие Тропски Шорцеви! Ние сме во љубов со овие! Не само што се толку удобни, туку и совршени За Летното сметање на времето!3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, качување4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч)5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно царство информации за производот : Сезона : Лето Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,тренинг, борба, каргоматеријал : Тип На Памучна Шема : Чист Стил На Боја : Секојдневен Декорат : Мулти-џеб,Патентерзија : Лабава Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Машки Шорцеви направен да биде отпорен на брчки и лесна Нега со традиционален опуштен изглед и вклопување. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Удобна и витка секојдневна облека, костум за секакви секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа итн., совршен подарок за семејства, пријатели и момче. Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНА НА КЛИЕНТ Е ВО ДЕЛОТ СЛИКА И ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ЈА.

Карактеристики на производот

Поврзани производи