Starfrit Easy Fry & Veggie Cutter Nonstick Safe Food Heaphper

Starfrit Easy Fry & Veggie Cutter Nonstick Safe Food Heaphper

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Воведувајќи го новиот начин на Julулиен зеленчук, Starfrit Easy Fry и Veggie Cutter. Сега можете лесно да исечете поголеми компири благодарение на големата решетка на сечилото. Неговите ергономски странични рачки и основната основа овозможуваат безбедно и мазно движење на притисок. Резултатот можете да го видите со неговото транспарентно тело. Она што е дури и "полесно " е тоа што е безбедна машина за миење садови и сите компоненти можат да бидат одвоени за чистење без проблеми. Овој лесен секач за Fry & Veggie нуди повеќе придобивки и карактеристики во споредба со другите слични артикли. Тој нуди голема решетка за сечила што овозможува сечење на големи компири, нестепена база за безбедно сечење, транспарентно тело за прегледување на сечење, ергономски, удобни странични рачки, одвојливи компоненти за лесно чистење, безбедна машина за миење садови. Оваа ставка припаѓа во нашите домаќинства и лична нега, кујнски уреди и додатоци, додатоци за кујни, категорија на прибор. Купете ги вашите прибор од нашата широка колекција на француски секачи за пржење во доверба и заштедете. Овој секач на Starfrit Easy Fry & Veggie е одличен избор на француски секачи за пржење. Starfrit® Easy Fry & Veggie Cutter.

Карактеристики на производот

Поврзани производи