Челси Лејн Аша Дејд, беж

Челси Лејн Аша Дејд, беж

Во продавницата
DEN 3199.84
Стока:

Додадете ја оваа елегантна и едноставна Челси Лејн Аша дневна во вашата соба за гости или дневна соба за стилско и функционално ажурирање. Елементите од средниот век како аголен дизајн и заострените стапала се комбинираат со модерна талент за изглед кој е елегантен, но сепак обичен доволно за секојдневно живеење. Мекиот и издржлив ленен тапацир додава недооценета елеганција. Нозете се вклучени и во природни дабови и во оревите, за да можете лесно да го совпаднете ова парче со која било најпосакувана или постојна шема на бои. Понудете им на вашите гости шик и удобно место да седат или да спијат со овој лег од живеење од средината на век. Челси Лејн Аша Ден на дневна должност : Сет вклучува 1 дневна и 2 перници за зајакнување. Гума дрво со иверица, постелнина и изградба на пена. Постелни тапацир. Вклучува природни дабови и нозе на орев за подобро да одговараат на вашиот декор. Потребно е душек со двојна големина, но не и вклучен. Вклучени се 2 лабави булстерски перници. Обвивките за перници се отстранливи и се мијат машини. Клиренс под дневник : 5 ". Димензии на перници : 6,5" Дијаметар X 33,5 "L. Внатрешен душек Отворање : 76" L x 39,5 "Д. Димензии (во целост) : 93.3" L x 41.8 "D x 28.3" H. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи