Дејвид Текстил 42 Памук со двојно лице со ватенка биволи карирана ткаенина yd завртка, црвена

Дејвид Текстил 42 Памук со двојно лице со ватенка биволи карирана ткаенина yd завртка, црвена

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Дејвид Текстил 42 "Памук со двојно лице со ватенка биволи карирана ткаенина 6 yd завртка, црвена | црна Одлично за торбички торби, капаци на апарати, перници, тркачи на маса и многу повеќе! Машинско миење ладно со слични бои, смори суво на тивок. Продадено во завртка од 6 двор и може да содржи до два кратења во вкупна вредност од 6 јарди. David Textiles Inc. 42 "Памук двојно лице ватенка Бафало карирана 6 дворна завртка, црна | црвена | мулти : 100% памук пред и назад, 100% полиестер пополнување. Оваа уникатна ткаенина има боја од двете страни што ја прави фантастична ставка за занаетчиство на DIY. Двоен соочен ватенка ткаенина за е совршена за вашиот проект за реновирање на следните простории. Тоа прави одличен избор за создавање чанти, шиење јоргани и реверзибилни случаи со перници, па дури и прскање на кујната со нови митови во рерна и држачи за тенџере. Оваа ткаенина се продава од страна на Болт и може да содржи до два кратења во вкупна вредност од 6 јарди.

Карактеристики на производот

Поврзани производи