Fisher- ImagineXt Детски Борба против храна сунѓер

Fisher- ImagineXt Детски Борба против храна сунѓер

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Борбата за храна на Fisher-Price Imagine Xt Детски ќе му помогне на вашето дете да го одбрани дното на бикини. Вклучува епска фигура на ableубовниот лик облечен во воени стилови на воени стил и лента за глава. Оваа играчка со сунѓер-цена на Фишер, исто така, доаѓа со пиштол за кондимент, како и два од проектилите на сенф и кечап. Вашето дете ќе биде воодушевено да го искористи за да се бори заедно со Патрик и да ја репродуцира својата омилена сцена од филмот „Детски : сунѓер“ од вода. Оваа играчка за борба против храна се препорачува на возраст од 3 до 8 години. Fisher-Price Imagine Xt Spongebob Food Fight Fight Spongebob : Проектили за пожари со притискање на копче. Вклучува фигура за борба против храна во сунѓер, 1 додаток за пиштол и 4 проектили за храна. Играчките за борба против храна ќе им овозможат на децата да ја реализираат својата омилена сцена од филмот „Детски“ : сунѓер од вода. Препорачано за возраст од 3 до 8 години. SKU : ADIB00 TID43 A8.

Карактеристики на производот

Поврзани производи