Сет на облеки за момчиња за бебиња и мали деца, големини 12м-5Т

Сет на облеки за момчиња за бебиња и мали деца, големини 12м-5Т

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Стилизирајте го вашето мало момче во оваа симпатична и удобна облека поставена од Wonder Nation, во која има забавна маица и пријатни џогери за лесно облекување. Исклучиво на. Сет на облека со 2 парчиња : 1 маица и 1 пар џогери. Те : врат на екипажот; кратки ракави ;. Графички принт од предната страна. Јогерс : Стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за удобност. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица и џогери за момчиња и момчиња од мали деца од Wonder Nation.

Карактеристики на производот

Поврзани производи