Компанија за подигање на Портланд, женски 5,5 странична борбена борба за кожни кожни кожни

Компанија за подигање на Портланд, женски 5,5 странична борбена борба за кожни кожни кожни

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Борбениот багажник на кралицата е класичен борбен чизми со одблесок. Карактеристики на остварена надворешна плоча, чипка и странична поштенска патент за лесно вклучување и исклучување. Борба против подигање. Странични детали. 5,5 "Висина на вратилото на вратилото. Чипка нагоре и странична поштеда нагоре. Гума надворешна плоча. Целиот човек направи материјал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи