Јакна за кошула со среќа на брендот

Јакна за кошула со среќа на брендот

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Лесна топлина, со стил на тешка категорија, тоа е убавината на јакната на кошулата на Лаки Бренд. Во класична ватирана шема, овој темелно модерен изглед го комбинира изгледот на кошулата со покривање на јакна. Отстранливиот аспиратор ви овозможува да стилизирате како што сакате. Ново одење за сезоната. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опуштена. Тежина : лесна џебови од градите. Карактеристики : ватирана шема; заоблена полите. Ватиран јакна од кошула за жени од Лаки Бренд.

Карактеристики на производот

Поврзани производи