Газилионски моќно стапче

Газилионски моќно стапче

Во продавницата
DEN 431.84
Стока:

Создадете масивни меурчиња со притискање на копче со Gazillion меурчиња гигантски стапче за напојување! Ова специјално стапче и специјално формулирано решение за меурчиња произведуваат поголеми меурчиња од кога било досега. Едноставно истурете го гигантското решение за газилион меур во предвидената лента, натопете го стапчето во растворот и притиснете го копчето додека му давате на стапчето бран за да дува вистински гигантски меурчиња! Iantиновското стапче за напојување вклучува шише од 4 мл нетоксичен гигант газилионски меур раствор. 2 АА батерии потребни, а не вклучени. Соодветно за возраст од 3 години и повеќе. Вклучува газилион премиум меурчиња. Дува континуирани огромни меурчиња. Вклучува стапче за напојување, фиока за натопи и 4oz. Шише Премиум газилион големо решение за меурчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи